Гідродинамічний метод очищення

Ефективний та сучасний метод очищування, який широко застосовується для очищення теплообмінного обладнання, трубопроводів прямолінійної та криволінійної форми, плоских поверхонь будь-якої форми, місткостей, чистки устаткування, каналів.

Опис методу

Методи механічного, пневматичного, електроімпульсного та хімічного чищення, по праву вважаються трудомісткими, технологічно складними та екологічно шкідливими. Їх застосування скорочує строк експлуатації обладнання.

На їх зміну прийшла технологія високого тиску води із застосуванням помпових агрегатів. Вона застосовується для отримання високого та надвисокого водного тиску, який використовується як інструмент для очищування.

Така технологія дає змогу ефективно та дбайливо усувати відкладення та забруднення абиякої фізичної структури та хімічної структури з виробничих поверхонь та матеріалів.

Під час застосування гідродинамічного методу витрати води складають до 100 л/хв. Потужність помп до 140 кВт та робочий тиск води до 1500 бар підбираються після аналізу типу обладнання поверхонь, характеру та ступеня забруднення.

Технологія процесу

У роботі використовується технічна водопровідна вода, яка подається від помпи високого тиску по броньованим  магістральним шлангам на робочий інструмент: насадку, форсунку, пістолет або робот. Створюється необхідний тиск для проштовхування потоку води через привід та струменеву форсунку. Струмінь, виходячи із насадки під заданим кутом, обертаючись або знаходячись у статичному стані, розбиває та розмиває абиякі відкладення.

Гідродинамічний метод очищування є екологічним. При його використанні відсутнє виділення газу, пилу або шламу. Хімічні миючі речовини та розчинники не використовуються, що знижує вимоги до робіт, які проводяться.

 

Спеціальні насадки

Форсунки (спеціальні насадки) — є діючими інструментом в гідродинамічному очищенні. Підбір форсунки проводиться в залежності від технічного завдання. Вони бувають різних розмірів: від 10 до 200 мм та різновидів: прямі, ротаційні, ротаційно-пробивні. Це дозволяє очищувати навіть повністю забиті труби.

Для проведення робіт з очищування обладнання ви можете орендувати агрегати у нас та придбати необхідні для них форсунки.

Суттєві переваги методу очищування струменем високого тиску

не пошкоджує теплообмінне та будь-яке інше устаткування, що збільшує його стійкість до зносу і продовжує строк експлуатації

якісне гідроочищення підвищує коефіцієнт теплообміну та заощаджує енергоресурси

не залишає механічних пошкоджень на внутрішній та зовнішній поверхні труб та вузлах обладнання, що зменшує вірогідність утворення нових відкладень

економія часу та людських ресурсів при проведенні робіт з очищування

висока швидкість виконання очищування конструкцій будь-якої складності та абиякої площі поверхонь

пробиває навіть повністю забиті труби прямолінійної та криволінійної форми

Застосування технології високого тиску води дозволяє очистити теплообмінник:

На

1000труб

діаметром труб

30мм

довжиною

5000мм

всього за

3-5години

Послуги

Очищення теплообмінного обладнання

ТОВ «Гідросервіс» здійснює повний комплекс робіт з очищування теплообмінників.

Детальнiше

Очищення поверхонь різної форми

Наше підприємство надає послуги з усунення забруднень абиякого типу та ступеня складності.

Детальнiше

Сервісне та гарантійне обслуговування

Ми виконуємо довгострокове гарантійне обслуговування, монтажні роботи, консультування та гарантійний ремонт.

Детальнiше

Приклади із практики:

Ситуація 1.

На олійноекстракційному заводі було зафіксовано погіршення продуктивності: забився теплообмінник. Для усунення аварійної ситуації керівництво заводу виділило 36 годин.

Результат роботи: Команда ТОВ «Гідросервіс» оперативно виїхала із м. Києва до Замовника, який розташований в іншому регіоні України. За для успішного виконання задачі було залучено 4 співробітника. Всього було очищено 5 теплообмінних обладнань загальною площею 5 000 пог.м. Роботи з очищення та усунення аварійної ситуації на теплообміннику були проведені нами за 24 години.

 

Ситуація 2.

Планове обслуговування промислового обладнання на ТОВ «Карпатнафтохім». Строк для виконання задачі – 6 днів.

Результат роботи: Очищено 14 одиниць обладнання та трубних пучків загальної площею 80 000 пог.м. Було залучено 12 співробітників ТОВ «Гідросервіс». Роботи проводились цілодобово трьома змінами. Заданий обсяг виконано протягом 3 діб.