Сервісне та гарантійне обслуговування

Сервісний центр ТОВ «Гідросервіс» здійснює роботи з ремонту та технічного обслуговування помп високого тиску.
Ми маємо необхідні інструменти для проведення будь-яких ремонтних робіт.

Про послугу

На базі нашого підприємства створено сервісний центр по ремонту та технічному обслуговуванню помп високого тиску води світових виробників WOMA, KAMAT, HAMMELMANN, FALCH, ABEL, URACA.

Наше підприємство виконує:

 • ремонт помп високого тиску;
 • ремонт двигунів (дизельні або електричні);
 • ремонт електричних щитів керування;
 • виготовлення деталей та запасних частин за кресленнями або прикладами замовника.

Здійснюємо токарні, фрезерні, розточні, шліфувальні та зварювальні роботи. Ми маємо широкий асортимент інструментів, що дозволяє виконувати будь-які роботи.

Передбачена можливість виїзду сервісної бригади до Клієнта.

Наші спеціалісти регулярно проходять навчання  з правил обслуговування агрегатів. Ми проводимо роботи навіть у вибухонебезпечних зонах. 

Підприємство має дозвіл «ДЕРЖГІРПРОМНАГЛЯД» на виконання робіт підвищеної небезпечності.

 

  Залиште запит на продукт

  Ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин

  Iншi послуги

  Очищення поверхонь різної форми

  Наше підприємство здійснює роботи з видалення забруднень будь-якого типу і ступеня складності: пил, накип, смоли, іржа, нагар та інші відкладення з поверхонь різної форми. Для виконання очищення ми використовуємо пістолети високого тиску води і спеціальні насадки до них. Дана технологія дозволяє не деформути поверхню.

  Детальнiше

  Очищення теплообмінного обладнання

  ТОВ «Гідросервіс» надає повний комплекс послуг з очищення теплообмінників. Для роботи ми використовуємо найбільш ефективний та інноваційний метод гідродинамічного чищення. Регулярне та якісне проведення робіт з чистки теплообмінного обладнання дозволяє підвищити ефективність технологічного процесу, теплообміну, зменшити витрати газу, вугілля та іншого виду альтернативного палива, а також знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

  Детальнiше