Очищення поверхонь різної форми

ТОВ «Гідросервіс» надає послуги з видалення забруднень будь-якого типу та ступеня складності: пил, накип, смоли, іржа, нагар та інші відкладення з поверхонь різної форми.

Опис послуги

Дана послуга здійснюється із застосуванням пістолетів високого тиску і спеціальних насадок: прямі, щілинні, грязьові та насадки з головками, що обертаються ORBIMASTER, MONROJET.
Це дозволяє здійснювати роботи у важкодоступних місцях і на висоті.
Не дивлячись на наявність високого тиску води такий вид очищення не деформує поверхню.

Даний спосіб очищення використовується для:
– чистки корпусів кораблів і інших судів;
– резервуарів і місткостей для води, для нафтопродуктів і бензину;
– проведення процесу санація бетону та іншої очищення бетонних поверхонь;
– чистка фасадів;
– зняття старих фарб і лаків, важких забруднень.

Варіанти виконання робіт

Приклади робіт

У галереї представлені фотографії з промисловими об'єктами до і після здійснення робіт з очищення високим і надвисоким тиском води.

Додаткова інформація

До переваг використання цього методу відносяться швидкість виконання робіт та економічність трудових і матеріальних витрат.

Наприклад, очищення поверхонь та виробничого обладнання на цукровому заводі механічним методом триватиме 6 місяців, а із застосуванням гідроструменевого обладнання – 1 місяць. Крім того, після процесу механічного чищення проводиться перевірка кожної трубки на цілісність. І в разі виявлення течі або іншого ушкодження проводиться заміна. Що тягне за собою додаткові трудові та матеріальні витрати та  продовжує вимушений простій виробництва.

Буває так, що замовники зазначають високу вартість послуги з виконання очищення поверхонь гідродинамічним методом. Але після простої калькуляції альтернативних витрат і втрачених вигод вибирають саме цей тип очищення.

 

  Залиште запит на продукт

  Ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин

  Оберiть параметри

  Інші послуги

  Очищення теплообмінного обладнання

  ТОВ «Гідросервіс» надає повний комплекс послуг з очищення теплообмінників. Для роботи ми використовуємо найбільш ефективний та інноваційний метод гідродинамічного чищення. Регулярне та якісне проведення робіт з чистки теплообмінного обладнання дозволяє підвищити ефективність технологічного процесу, теплообміну, зменшити витрати газу, вугілля та іншого виду альтернативного палива, а також знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

  Детальнiше

  Сервісне та гарантійне обслуговування

  Сервісний центр ТОВ «Гідросервіс» здійснює роботи з ремонту та технічного обслуговування помп високого тиску.
  Ми маємо необхідні інструменти для проведення будь-яких ремонтних робіт.

  Детальнiше