Про компанію

ТОВ «Гідросервіс» — є лідером в області промислового очищення на ринку України. Ми співпрацюємо з міжнародними виробниками високонапірного обладнання та матеріалів до нього.

Ключова наша компетенція — це виконання робіт з очищення теплообмінників, трубних пучків та іншого виробничого устаткування.

Підприємство має ліцензію «ДЕРЖГІРПРОМНАГЛЯД» на виконання робіт підвищеної небезпеки.

ТОВ «Гідросервіс» - є офіційним представником «WOMA» в Україні

З 2008 року підприємство є офіційним представником в Україні міжнародних виробників помп та обладнання високого тиску «WOMA» та «DERC».

 

Ми поставляємо, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи, гарантійне і післягарантійне обслуговування і ремонт усіх плунжерних насосів високого тиску оригінальних виробників.

Історія компанії

Підприємство ТОВ «Гідросервіс» функціонує на ринку надання послуг промислового очищення з 2000 року. Розташоване в м.Києві. Виконує роботи по всій Україні.

Команда підприємства складається з 20 співробітників.

За 20 років роботи ми зібрали потужну апаратну базу для надання послуг по очищенню теплообмінників та труб різної форми й конфігурації.

Власне виробництво

Ми навчилися виготовлювати власні станції високого тиску води, форсунки (насадки), запасні частини аналогічного виробництва, а також вироби із кераміки окису алюмінію AL2O3. Тому на нашому складі в наявності все необхідне для виконання поставлених задач у найкоротші строки.

Також ми займаємося продажем та наданням в оренду спеціалізованої техніки та приладдя до неї.

 

Наша компанія є партнером світових брендів

З 2004 по 2008 роки були офіційним представником німецького виробника помп високого тиску «КАМАТ».

З 2008 року підприємство є офіційним представником в Україні світових виробників помп та обладнання високого тиску «WOMA» і компанії «KERCHER».

З 2017 року є офіційним представником компанії «DERC SALOTECH» — виробника аксесуарів та компонентів для проведення робіт з гідродинамічного очищення.

ТОВ «Гідросервис» співпрацює й з іншими закордонними виробниками устаткування та деталей для проведення робіт з гідроджеттінгу.

Гідродинамічний метод очищення

Наш 20 річний опит роботи на таких об'єктах як: цукрові заводи ТЗОВ «Радехівський цукор», ТОВ «Панда» та цукровий завод «Сігнет-Центр», заводи з виробництва соків ТОВ «Яблуневий дар» и ДП «Дінтер Україна Скала», підприємства нафтогазової промисловості ПАТ «Донбасенерго» , ДТЕК і ТОВ «Карпатнафтохім», маслоекстраційні заводи, ЕТСК (Николаевский МЭЗ Бунге), металургійні заводи, ПАТ «Дніпровський металургійний завод» продемонстрував високу ефективність даного методу та дає підстави стверджувати щодо можливості його застосування в багатьох галузях промисловості.

Детальнiше

Не потребує хімічних, шкідливих для здоров'я та екології реагентів. Вода є основним інструментом

Відсутність пилу та вторинних відходів

Широкий діапазон застосування методу

Найдешевший метод очищення при високих показниках швидкості та якості виконання робіт

Щорічні ключові показники продуктивності ТОВ «Гідросервіс»

Обслуговуємо

67підприємств на рік

Очищуємо

2900м2 поверхонь

Очищуємо труб

10000Кметрів

Цікавий факт

У 1992 році засновник та директор підприємства ТОВ «Гідросервіс», Войтюк Віктор Олексійович, уперше використав закордонну практику застосування методу гідродинамічного чищення, запровадивши у цукрову промисловість України.

 

Наші сертифікати